Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 14. října 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Cirkus Kellner; Vepřové hody.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americkou komedii PAŘBA V MEXIKU. Představení se uskuteční v pátek 16. října 2015 v 19.00 hodin.


Cirkus Kellner.

Cirkus Kellner Vás srdečně zve na své představení, ve kterém uvidíte drezúru exotických zvířat, hadí a krokodýlí show, drezúru pejsků, koz a kanadských páviků. Programem Vás budou provázet žongléři, balancéři, vzdušní i přízemní akrobaté, kouzelníci a klaun junior. Představení se konají ve dnech 20. a 21. října 2015 vždy od 17:00 hodin na louce pod zdravotním střediskem v Hodkovicích nad Mohelkou.


Vepřové hody.

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá od 16. října do 18. října 2015 vepřové hody. V pátek i v sobotu večer s muzikou. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu. 

Vytvořeno 14.10.2015 11:01:18 | přečteno 572x | irena.libalova
load