Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 14. srpna 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Instalace herních prvků na sídlišti Podlesí; Bylinkové setkání

Instalace herních prvků na sídlišti Podlesí

Město Hodkovice nad Mohelkou nainstalovalo na nově budovaném dětském hřišti na sídlišti Podlesí nové herní prvky pro děti. Žádáme tímto občany, aby z bezpečnostních důvodů tyto herní prvky zatím nepoužívali, hrozí poškození prvků a nebezpečí úrazu. Hřiště bude plně k dispozici po dokončení prací tzn. od září 2019. Děkujeme za pochopení a vstřícnost. 


Bylinkové setkání

Jana Teršlová a Naďa Burianová Vás zvou na bylinkové setkání, kde se bude povídat o pozitivním vlivu bylinek na lidský organismus a jak je možné svému tělu pomoci podpořit imunitní systém. Povídání je pro každého, kdo chce udělat něco pro své zdraví a rovnováhu v těle. Zároveň budou představeny bylinkové produkty české společnosti OKG. Setkání se koná ve středu 14. srpna 2019 od 15:00 hodin v Městské knihovně Hodkovice nad Mohelkou. 


Vytvořeno 14.8.2019 10:43:42 | přečteno 287x | irena.libalova
load