Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 14. února a pátek 16. února 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; ZiPS - Pohádka o jedné protivné princezně a smutném drakovi


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americký dobrodružný sci-fi film SPIDER – MAN: HOMECOMING. Představení se uskuteční v pátek 16. února 2018 v 18:00 hodin.


ZiPS - Pohádka o jedné protivné princezně a smutném drakovi

V neděli 18. února 2018 od 15:00 hodin se Vám představí loutkové divadlo Spojáček s Pohádkou o jedné protivné princezně a smutném drakovi. Představení se koná v klubovně Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou.

Vytvořeno 14.2.2018 14:49:02 | přečteno 258x | irena.libalova
load