Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 14. září a pátek 16. září 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Hodkovické městské slavnosti 2016; Pozvánka do kina; Pozvánka na nohejbal; 6. veřejné zasedání ZM; Dovolená MUDr. Aulehle; Výkup jablek;

Hodkovické městské slavnosti 2016

Město Hodkovice nad Mohelkou vás srdečně zve na Hodkovické městské slavnosti 2016. Již v pátek vás rádi přivítáme v 17:00 hodin v obřadní síni na radnici na vernisáži výstavy věnované výročím našeho města v letošním roce. V 18:00 hodin je na náměstí připravena beseda s účastníky automobilových závodů do vrchu. Beseda bude doplněna promítáním unikátních záběrů z devadesátiletého trvání závodů.  Sobotní program začíná v 10:00 hodin na náměstí. Kromě jiného budou na náměstí vystavena soutěžní auta včetně závodního vozu LIAZ z rallye Paříž Dakar a odpoledne uvidíte průjezd mnoha dalších závodních automobilů, který bude provázen slovem odborníka. Připravena je trampolína show, útok mladých hasičů zaměřený na 210. výročí požáru Hodkovice, taneční vystoupení dětí ze základní školy a vyhodnocení Hodkovického léta her a zábavy 2016. Slavnosti bude doprovázet cimbálová muzika a program zakončí koncert Michala Prokopa se skupinou Framus Five. Celý program slavností naleznete na plakátech. Stánkový prodej občerstvení je zajištěn.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na čtvrté pokračování animovaných příběhů o veselých čiperných veverkách ALVIN A CHIPMUNKOVÉ: ČIPERNÁ JÍZDA. Tentokrát se veverky snaží překazit svatbu jejich člověčího kamaráda Davea. Představení se uskuteční v pátek 16. září 2016 v 19:00 hodin.


Pozvánka na nohejbal

SK Hodkovice nad Mohelkou, nohejbalový oddíl Vás srdečně zve na nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje SK Hodkovice nad Mohelkou - Sokol Koberovy, které se koná v pátek 16. září 2016 od 16:30 hodin na antukových kurtech na kluzišti.


Pozvánka na 6. veřejné zasedání ZM

6. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 21. září 2016 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání se zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast.


Dovolená MUDr. Aulehle

MUDr. Jan Aulehle oznamuje, že gynekologická ordinace bude ve středu 21. září 2016 uzavřena z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení.


Výkup jablek

Oznamujeme občanům, že byl zahájen výkup padaných jablek u pana Kuchty. Výkup bude probíhat každou sobotu od 13:00 do 16:00 hodin nebo po telefonické domluvě ne telefonním čísle 602 569 262.

 

Vytvořeno 14.9.2016 8:34:52 | přečteno 459x | irena.libalova
load