Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 15. března a pátek 17. března 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Josefovská zábava; Ztráta brýlí

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový česko - polský dokument o legendárním písničkáři Karlu Krylovi BRATŘÍČEK KAREL. Představení se uskuteční v pátek 17. března  2017 v 19:00 hodin.


Josefovská zábava

Restaurace Hotelu Arcivévoda Štěpán pořádá v sobotu 18. března 2017 od 20:00 hodin Josefovskou zábavu. K tanci i poslechu hraje DUO DONAHA. Vstupné je 100 Kč. Vstupenky jsou v prodeji přímo v restauraci. Srdečně zvou pořadatelé.


Ztráta brýlí

Prosíme nálezce dioptrických brýlí v koženém pouzdře, které byly ztraceny v Liberecké ulici v blízkosti vývěsní tabule, aby kontaktoval majitele na tel. č. 773 695 376. 

Vytvořeno 15.3.2017 8:31:47 | přečteno 326x | irena.libalova
load