Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 15. července a pátek 17. července 2015, 11:00 a 17:00

Pozvánka na sobotní akci restaurace Na Koupališti; Sběrný dvůr Pelíkovická - dovolená.

Pozvánka na sobotní akci restaurace Na Koupališti.

Restaurace Na Koupališti připravila na sobotu 18. července 2015 od 10:00 hodin dětský den se skákacím hradem a dalšími atrakcemi pro děti. Po celý den budou v nabídce dobrůtky - ryby a klobásy na grilu a od 17:00 hodin grilovaná kuřata. Od 17:00 hodin také vystoupí skupina Krakatit. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu. 


Sběrný dvůr Pelíkovická ulice - dovolená.

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude v týdnu od 20. do 26. července 2015 uzavřen z důvodu dovolené. K dispozici zůstává sběrný dvůr v Mánesově ulici. Děkujeme za pochopení. 

Vytvořeno 15.7.2015 8:21:45 | přečteno 565x | irena.libalova
load