Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 15. května 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Nález psa; Pozvánka na 3. veřejné zasedání ZM; Pozvánka na divadelní představení; Hodkovické koloběžení 2019; Pozvánka do kina

Nález psa

Našla se fenka bišonka bílé barvy. Na obojku má zvoneček. Bližší informace na MěÚ Hodkovice nad Mohelkou


Pozvánka na 3. veřejné zasedání ZM

3. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 15. května 2019 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na webových stránkách města a na plakátech. Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka na divadelní představení

Městské kulturní středisko Vás srdečně zve na komedii "Ani za milion" v podání divadelního sdružení Pohoda z Hrádku nad Nisou. Divadelní představení se koná ve čtvrtek 16. května 2019 od 19 hodin v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou. Vstupné je 70,- Kč


Hodkovické koloběžení 2019

V sobotu 18. května 2019 se koná v areálu hodkovického koupaliště Hodkovické koloběžení. Letos nově vyjížďka po cukrárnách pro dospělé. Tradiční závody pro děti, 12hodinovka  přes Ještěd. V dalším programu je divadlo pro děti, živá hudba a jiné. Časový rozpis a další informace na webových stránkách kolobezkyhodkovice.cz. Těší se na Vás pořadatelé.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na islandské drama ARTIC: LEDOVÉ PEKLO. Představení se uskuteční v pátek 17. května 2019 od 19:00 hodin.

Vytvořeno 16.5.2019 19:55:25 | přečteno 261x | jana.mizerova
load