Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 15. ledna a pátek 17. ledna 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Cirkus hrůzy; Tři prasátka a vlk 

Veřejné zasedání ZM 

1. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 22. ledna 2020 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Cirkut hrůzy

Artistická skupina Mistral uvádí Cirkus hrůzy - hororovou sou plnou artistických vystoupení, strachu, napětí a překvapení. Představení se koná v Městském kině Hodkovice nad Mohelkou v pátek 17. ledna 2020 od 19.00 hodin. Jednotné vstupné 200 Kč.


Tři prasátka a vlk 

V neděli 19. ledna 2020 zahraje divadlo Na Židli z Turnova pohádku Tři prasátka a vlk. Začátek představení je v 15:00 hodin v klubovně Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. 

Vytvořeno 15.1.2020 15:37:08 | přečteno 261x | irena.libalova
load