Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 15. listopadu 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Projekt Naše Podlesí; HAPRDÁNS

Projekt Naše Podlesí

Město Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na představení finální verze projektu Revitalizace sídliště Podlesí (jedná se o veřejná prostranství), které se uskuteční v obřadní síni radnice Hodkovice nad Mohelkou dnes od 18:00 hodin.


HAPRDÁNS

Městské kulturní středisko v Hodkovicích nad Mohelkou vás zve čtvrtek 16. listopadu 2017 od 18:00 hodin do městského kina na divadelní komedii HAPRDÁNS aneb HAmlet PRinc DÁNSký v podání divadelního souboru Vojan Hrádek nad Nisou. Vstupné je 60 Kč. 

Vytvořeno 15.11.2017 9:30:41 | přečteno 313x | irena.libalova
load