Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 15. října a pátek 17. října 2014, 11:00 hodin a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Vepřové hody v restauraci Na Koupališti.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americkou animovanou pohádku Já, padouch 2, ve které se zloduch Gru rozhodne páchat dobro. Ale může být napravený padouch ještě úspěšný? Přijďte se přesvědčit do kina v pátek 17. října 2014 v 19:00 hodin.


Vepřové hody v restauraci Na Koupališti.

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou Vás srdečně zve na vepřové hody, které pořádá ve dnech 17., 18. a 19. října 2014. V pátek 17. října Vám od 19:00 hodin zahraje harmonika a v sobotu 18. října Vám od 19:00 hodin v restauraci zahraje skupina MUDr. Srny a v salonku restaurace Vám od 20:00 hodin zahrají dvě rockové kapely. Vstup je po oba dny zdarma. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.

Vytvořeno 15.10.2014 12:41:49 | přečteno 648x | irena.libalova
load