Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 15. února 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na 2. mimořádné veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Divadlo "Královny"

Pozvánka na 2. mimořádné veřejné zasedání ZM

2. veřejné mimořádné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná dnes od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na další pokračování příběhů o statečných želvích mutantech ŽELVY NINJA 2 v animovaném dobrodružném filmu USA Představení se uskuteční v pátek 17.února 2017 v 18:00 hodin. 


Královny

Městské kulturní středisko Hodkovice nad Mohelkou Vás srdečně zve na veselohru KRÁLOVNY v podání divadelního souboru Vojan Hrádek nad Nisou. Představení se uskuteční ve čtvrtek 16. února 2017 od 18:00 hodin v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou.

Vytvořeno 15.2.2017 14:12:26 | přečteno 301x | irena.libalova
load