Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 16. března a pátek 18. března 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Josefovská zábava; Nekoná se - Zítra je jaro :-)

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový český dokumentární film Heleny Třeštíkové o české herečce Lídě Baarové, kterou režisérka navštívila v zahraničním exilu krátce před jejím úmrtím. Film ZKÁZA KRÁSOU promítáme v pátek 18. března 2016 od 19:00 hodin.

Před představením proběhne v předsálí kina vernisáž výstavy portrétů Ivety Pešulové malovaných pomocí pravé mozkové hemisféry. Kromě prohlídky portrétů spojené s malým občerstvením autorka vysvětlí i předvede techniku kreslení.Vernisáž bude zahájena v 17:30 hod. Všichni zájemci jsou srdečně zváni!


Josefovská zábava.

Hotel Arcivévoda Štěpán Vás srdečně zve na Josefovskou zábavu, která se koná v pátek 18. března 2016 od 20:00 hodin. Hraje skupina Zabar. Vstupné je 120 Kč a v ceně vstupného je pro Vás připraven uvítací drink a bohaté občerstvení formou rautu. Vstupenky je možné zakoupit v restauraci. Pořadatelé se těší na Vaši návštěvu. 


Zítra je jaro :-) - nekoná se.

Hodkovické amatérské divadlo upozorňuje, že nedělní improvizační odpoledne s dramatickou dílnou a hrami nazvané Zítra je jaro :-) se nekoná. Děkujeme za pochopení.  


Vytvořeno 16.3.2016 8:47:30 | přečteno 488x | irena.libalova
load