Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 16. prosince 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; 3. Hodkovická adventní cesta vzhůru; Adventní koncert - Al Fianco; Silvestr před silvestrem; Prodej vánočních kaprů.

Veřejné zasedání ZM.

8. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná dnes od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na webových stránkách města a na plakátech. Těšíme se na Vaši účast.


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny zájemce na úspěšnou americkou animovanou pohádku MIMONI. Film promítáme ve čtvrtek 17.prosince v 10.00 hodin jako představení pro školku a bude přístupný veřejnosti.


Hodkovická adventní cesta vzhůru.

Hodkovické amatérské divadlo a Sdružení rodáků a přátel Hodkovic Vás srdečně zvou na 3. Hodkovickou adventní cestu vzhůru. Sraz je v sobotu 19. prosince 2015 v 16:30 hodin u první kapličky. I letos si pro Vás pořadatelé připravili malé nevšední překvapení, které Vás jistě potěší. Vyrobte si malého andílka (z papíru, ze dřeva, z čehokoliv...), pověste ho na mašličku a přineste s sebou. Tentokrát totiž přiletí do Hodkovic nad Mohelkou nejméně tisíc andílků a ještě jeden navíc, aby popřáli všem hodkovickým krásné Vánoce a šťastný nový rok 2016. Malé občerstvení je zajištěno. Nezapomeňte na baterku a vhodnou obuv.


Adventní koncert.

Poslední letošní adventní koncert se uskuteční v našem kostele sv. Prokopa v neděli 20. prosince 2015 v 18:00 hodin. Tentokrát Vás svým vystoupením potěší skupina Al Fianco z Českého Dubu. Srdečně zvou pořadatelé.


Silvestr před silvestrem.

Restaurace Na Koupališti pořádá v sobotu 19. prosince 2015 od 19:00 hodin Silvestr před silvestrem. K tanci i poslechu hraje skupiny MUDr. Srny a skupina The Sharks. Připraven je půlnoční přípitek i ohňostroj. Vstupné je 120 Kč. Vstupenky jsou slosovatelné a lze je zakoupit přímo v restauraci. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Prodej vánočních kaprů.

MO ČRS Hodkovice nad Mohelkou oznamuje, že tradiční prodej vánočních kaprů proběhne ve dnech 21. a 22. prosince 2015 od 8:00 do 16:00 hodin v rybářském domku v Rychnovské ulici.

Vytvořeno 16.12.2015 14:29:18 | přečteno 556x | irena.libalova
load