Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 16. října 2013, 10:00 hodin a 14:00 hodin

Prodej grilovaných kuřat; Vepřové hody

Prodej grilovaných kuřat

Pojízdná prodejna grilovaných kuřat pan Janďourek oznamuje, že dnes je jeho prodejna umístěna u fotbalového hřiště v Hodkovicích nad Mohelkou vedle stánku s pečivem.


 

Vepřové hody

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve na vepřové hody, které se konají od pátku 18. října do neděle 20. října 2013. V pátek a v sobotu Vám bude hrát k poslechu hudba.

Vytvořeno 16.10.2013 9:50:55 | přečteno 929x | irena.libalova
load