Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 16. října a pátek 18. října 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Uzavření lékárny; Uzavření gynekologické ambulance; Restaurace Na Koupališti - vepřové hody

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na komedii s Ivou Janžurovou v hlavní roli TERORISTKA. Doporučená přístupnost je od 12 let. Představení se uskuteční v pátek 18. října 2019 od 19:00 hodin. 


Uzavření lékárny

Lékárna v Hodkovicích nad Mohelkou bude ve dnech 21. - 30. října 2019 uzavřena.


Uzavření gynekologické ambulance

MUDr. Jan Aulehle oznamuje, že ve středu 23. října 2019 bude gynekologická ordinace v Hodkovicích nad Mohelkou uzavřena a ordinuje pouze v Liberci. 


Restaurace Na Koupališti - vepřové hody

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve na vepřové hody s muzikou, a to v pátek 25. října a v sobotu 26. října 2019. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu. 

Vytvořeno 16.10.2019 10:47:15 | přečteno 527x | irena.libalova
load