Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 17. ledna a pátek 19. ledna 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; ZiPS - O zvědavém slůněti

Pozvánka na veřejné zasedání ZM 

1. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 24. ledna 2018 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americkou animovanou komedii EMOJI VE FILMU. Představení se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 v 18.00 hodin.


O zvědavém slůněti

V rámci Zimní pohádkové sezóny se můžete v neděli 21. ledna 2018 těšit na pohádku O zvědavém slůněti. Představení se koná v klubovně Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou od 15:00 hodin. 


Vytvořeno 17.1.2018 14:21:14 | přečteno 254x | irena.libalova
load