Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 17. prosince 2014 a pátek 19. prosince 2014, 11:00 a 17:00 hodina

Pozvánka do kina; Prodej vánočních kaprů; Hodkovická adventní cesta vzhůru; Carmina; Betlémské světlo. 

Pozvánka do kina 

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na úspěšnou českou pohádku Jana Svěráka TŘI BRATŘI. Vojta Dyk, Tomáš Klus a Zdeněk Piškula v hlavních rolích se dostanou do mnoha slavných pohádek, kde se setkají nejen s různými nástrahami, ale i s láskou. Film uvedeme v pátek 19. prosince 2014 v 19.00 hodin.


Prodej vánočních kaprů

MO ČRS Hodkovice nad Mohelkou oznamuje, že vánoční kapři se budou prodávat v sobotu 20. prosince a v neděli 21. prosince 2014 od 8:00 do 15:00 hodin v rybářském domku u rybníka. 


Hodkovická adventní cesta vzhůru

H.A.D. a Sdružení rodáků a přátel Hodkovic srdečně zve každého na vánoční cestu kolem kapliček, která se uskuteční v sobotu 20. prosince 2014. Začátek je u první kapličky v 16:30 hodin. Anděl nás provede cestou, na které se dozvíme o tradici Vánoc v Hodkovicích a uvidíme živý obraz z Betléma. Připraven bude svařáček a čaj. Kdo bude chtít, může si upéct vánočního buřtíka, Všichni jste srdečně zváni. 


Carmina

Posledním adventním koncertem v letošním roce je vystoupení turnovského dětského pěveckého sboru Carmina. Koncert se uskuteční v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou v neděli 21. prosince 2014 od 18:00 hodin.


Betlémské světlo 

Již tradičně budou skauti na Štědrý den rozdávat Betlémské světlo na naší radnici. Přijďte si i Vy ve středu 24. prosince 2014 od 14:00 do 15:30 hodin ke skautům se svíčkou pro plamínek Betlémského světýlka na Váš štědrovečerní stůl. Pro plamínek zapálený v jeskyni, kde se narodil Ježíšek. 

Vytvořeno 18.12.2014 8:07:39 | přečteno 657x | irena.libalova
load