Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 17. září 2014 a pátek 19. září 2014, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Pozvánka na nohejbalové utkání; Grilování v restauraci Na Koupališti; Hodkovické městské slavnosti.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na výpravné katastrofické drama USA NOE. V hlavních rolích se představí Russell Crowe a Anthony Hopkins. Představení se uskuteční v pátek 19. září v 19:00 hodin.


Pozvánka na nohejbalové utkání

Sportovní klub Hodkovice nad Mohelkou, nohejbalový oddíl Vás srdečně zve na nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje mezi SK Hodkovice nad Mohelkou a NK Děčín, které se uskuteční dnes 19. září 2014 od 16:30 hodin na antukových kurtech na kluzišti. 


Grilování v restauraci Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá v pátek 19. září 2014 od 18:00 hodin grilování kuřat s hudebním doprovodem harmoniky. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Hodkovické městské slavnosti 2014

Městské kulturní středisko Hodkovice nad Mohelkou, Město Hodkovice nad Mohelkou a kulturní komise Vás srdečně zvou na tradiční Hodkovické městské slavnosti, které se uskuteční tuto sobotu 20. září 2014 na našem náměstí. Program bude zahájen v 10:00 hodin a těšit se můžete na vystoupení Hodkovického amatérského divadla HAD, cvičení dětí TJ Sokol, malé hasiče, skupiny Maxim Turbulenc, Black Beagel a Těla. Zajímavé bude určitě i dřevosochání motorovou pilou a odvětvení stromů motorovou pilou na čas. Připraveny jsou i soutěže pro děti. Po celou dobu bude otevřené tržiště. V doprovodném programu můžete zhlédnout výstavu obrazů J. Fanty v kulturním domě a výstavu fotografií soutěže "Dívej se kolem sebe" na radnici. Více informací na plakátech, v Kulturním kalendáři a na webových stránkách města.

Vytvořeno 17.9.2014 13:42:04 | přečteno 752x | irena.libalova
load