Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 18. března 2020, 11:00, 15:00 a 17:00 hodin

Nařízení Krizového štábu Libereckého kraje; Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ

Nařízení Krizového štábu Libereckého kraje

Krizový štáb Libereckého kraje nařizuje od 17. března 2020, 18:00, až do odvolání, zákaz vstupu, pobytu a pohybu osob bez ochranných prostředků dýchacích cest (roušky, respirátory či jiné podobné i provizorní pomůcky jako šátky, šály a další podobné tkaniny). Zákaz se týká vstupu do prostředků veřejné hromadné dopravy, provozoven, jejichž provoz je povolen i za nouzového stavu (např. obchody), sociálních a zdravotnických zařízení, sídel orgánů veřejné moci, správních orgánů, integrovaného záchranného systému, pošt, lékáren, bank, taxíků a dalších veřejných míst.

Žádáme Vás, abyste omezili na minimum Váš pobyt na veřejnosti a důsledně dodržovali všechna nařízení vlády, Libereckého kraje a Města Hodkovice nad Mohelkou!


Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ

Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví bude probíhat do odvolání vyučování formou domácího učení. Veškeré informace naleznou žáci a rodiče na webových stránkách školy www.zshodkovice.cz v sekci „aktuality“.
V případě nejasností kontaktujte vyučujícího na jeho pracovní e-mail.

Vytvořeno 18.3.2020 10:28:51 | přečteno 206x | irena.libalova
load