Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 18. března a pátek 20. března 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Hrajeme si s písničkami.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na filmové zpracování úspěšného románu Michala Viewegha ANDĚLÉ VŠEDNÍHO DNE. Představení se uskuteční v pátek 20. března 2015 v 19:00 hodin. Před projekcí filmu proběhne od 17:30 hod. v předsálí kina zahájení výstavy fotografií paní Hany Linkové pod názvem Volná tvorba. Všichni jste srdečně zváni.


Hrajeme si s písničkami.

Hodkovické Amatérské Divadlo - Háďata uvádějí HRAJEME SI S PÍSNIČKAMI. Premiéra představení se koná v neděli 22. března 2015 v 15:00 v klubovně a zkušebně H.A.D.u (1. patro) v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. 

Vytvořeno 20.3.2015 9:19:14 | přečteno 639x | irena.libalova
load