Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 18. dubna 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Uzavření sběrného dvora v Pelíkovické ulici

3. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou

se koná dnes středu 18. dubna 2018 od 18:00 hodin v obřadní místnosti Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny milovníky přírody a hor na český dokumentární snímek KRKONOŠE. Představení se uskuteční v pátek 20. dubna 2018  od 19:00 hodin.


Uzavření sběrného dvora

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude v úterý 24. dubna 2018 od 9:00 do 11:00 hodin uzavřen. V odpoledních hodinách bude opět otevřeno. Děkujeme za pochopení


Vytvořeno 18.4.2018 10:36:20 | přečteno 214x | irena.libalova
load