Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 18. ledna 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Výzva k odstranění rampouchů; Pozvánka do kina; Skopové a myslivecké hody

Výzva k odstranění rampouchů

Žádáme občany, aby v rámci ochrany zdraví a majetku odstranili rampouchy ze střech svých domů. V případě zájmu je možno objednat vysokozdvižnou plošinu a využít služeb TS Hodkovice.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americkou animovanou komedii TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ, která vám konečně ukáže, co dělají vaši mazlíčci, když nejste zrovna doma. Představení se uskuteční v pátek 20.ledna 2017 v 18:00 hodin.


Skopové a myslivecké hody

Restaurace Na Koupališti Hodkovice nad Mohelkou Vás srdečně zve v pátek 20. ledna 2017 na skopové a myslivecké pochoutky. Otevřeno od 11:00 do 24:00 hodin a otevřena bude i nekuřácká kavárna. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Vytvořeno 18.1.2017 10:55:38 | přečteno 327x | irena.libalova
load