Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 18. listopadu 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Speciality ze zvěřiny - Hotel Arcivévoda Štěpán. 

Veřejné zasedání ZM.

7. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná dnes 18. listopadu 2015 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast.


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americký akční sci-fi thriller JURSKÝ SVĚT. Vědecké experimenty s prehistorickými zvířaty se stanou velmi nebezpečné a v zábavním parku půjde lidem jen o holé přežití. Představení se uskuteční v pátek 20.listopadu 2015 v 19:00 hodin.


Zvěřinové speciality.

Hotel Arcivévoda Štěpán pro Vás připravil v týdnu od 16. do 21. listopadu 2015 speciality ze zvěřiny. Každý den bude jedna zvěřinová specialita. Přijďte ochutnat jelena, daňka a další. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.

Vytvořeno 18.11.2015 17:26:02 | přečteno 511x | irena.libalova
load