Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 18. února 2015 a pátek 20. února 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Zvěřinové hody - restaurace Na Křižovatce; Pozvánka do kina; Nedělní pohádka; Dovolená MUDr. Aulehle; Hasičský bál "Zlatá Hvězda"; MUDr. Malík - změna telefonního čísla.

Zvěřinové hody.

Restaurace Na Křižovatce pořádá v pátek 20. února a v sobotu 21. února 2015 zvěřinové hody. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americké akční historické drama DRÁKULA: NEZNÁMÁ LEGENDA. Příběh transylvánského knížete Vlada III., který proto, aby porazil zlo páchané v jeho zemi, se spojí se zlem ještě větším a stane se nezničitelným démonem – Drákulou. DOPORUČENÁ PŘÍSTUPNOST 12 LET. Představení se uskuteční v pátek 20. února 2015 v 19:00 hodin.


O zvědavém slůněti.

Hodkovické Amatérské Divadlo - NAše HOdkovické LOUtkové Vás srdečně zve v neděli 22. února 2015 v 15:00 hodin do Kulturního domu v Hodkovicích nad Mohelkou - zkušebna a klubovna HADU (1. patro) na pohádku O zvědavém slůněti. Hraje Divadlo z košíku z Liberce. 


Dovolená - gynekologická ambulance.

MUDr. Jan Aulehle oznamuje svým pacientkám, že ve středu 25. února 2015 bude ordinace uzavřena z důvodu dovolené.


Hasičský bál.

SDH Jílové pořádá v pátek 27. února 2015 ve 20:00 hodin tradiční Hasičský bál na Zlaté Hvězdě ve Žďárku. K tanci poslechu hraje skupina Víkend. Neváhejte, radost svému tělu udělejte!


MUDr. Malík - změna telefonního čísla.

MUDr. Martin Malík oznamuje svým pacientům změnu telefonního čísla do ordinace. Od 1. března 2015 bude nové číslo do ordinace 739 232 767. Staré číslo bude odpojeno. 


Vytvořeno 18.2.2015 14:20:28 | přečteno 657x | irena.libalova
load