Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 19. června 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na 2. mimořádné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Nohejbalové utkání; Boženická vzduchovka

Pozvánka 2. mimořádné zasedání ZM

2. mimořádné veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 19. června 2019 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na webových stránkách města a na plakátech. Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový český film Skleněný pokoj, který je inspirovaný osudem brněnské vily Tugendhat. Doporučená přístupnost je od 12 let. Představení se uskuteční v pátek 21. června 2019 od 19.00 hodin.


Nohejbalové utkání

V rámci přeboru Libereckého kraje 2019 se koná v pátek 21. června 2019 od 17:00 hodin na antukových kurtech na kluzišti nohejbalové utkání SK Hodkovice nad Mohelkou - Příšovice B.


Boženická vzduchovka

Myslivecké sdružení Boženice pořádá v sobotu 22. června 2019 od 11:00 hodin akci pro rodiny s dětmi Boženická vzduchovka aneb Střílí celá rodina. Akce se koná v areálu klubovny MS Boženice, Kostelní vrch 710. Všichni jste srdečně zváni!

Vytvořeno 19.6.2019 9:47:21 | přečteno 216x | irena.libalova
load