Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 19. května a pátek 21. května 2020, 11:00 a 17:00 hodin

3. veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Sportovní areál ZŠ - omezení přístupnosti pro veřejnost; Informace z ordinace praktického lékaře; Gynekologická ordinace

3. veřejné zasedání ZM

3. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 27. května 2020 se od 18:00 hod. v městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny fanoušky popletených kutilů na český animovaný film PAT A MAT – KUTILSKÉ TRAMPOTY. Představení se uskuteční v pátek 22. května 2020 od 17:30 hodin.


Sportovní areál ZŠ - omezení přístupnosti pro veřejnost

Sportovní areál za ZŠ Hodkovice nad Mohelkou, včetně dětského hřiště, bude v době od 25. května do 30. června 2020 (s výjimkou víkendů) vždy od 8:00 do 14:30 hodin pro veřejnost uzavřen a bude sloužit pouze pro potřeby ZŠ. O víkendech bude sportovní areál pro veřejnost otevřen.


Informace z ordinace praktického lékaře

Ordinace MUDr. Laurinové / MUDr. Malíka bude z důvodu technické předávky (instalace nových PC, vybavení apod.) v týdnu od 25. května 2020 do 29. května 2020 uzavřena, aby byla připravena k otevření v červnu 2020. Odběry, recepty, poukazy, emaily a tel. konzultace v tomto týdnu bohužel nemohou být vyřizovány.


Gynekologická ordinace

Gynekologická ordinace MUDr. Jana Aulehleho oznamuje, že od 27. května 2020 bude ordinace v Hodkovicích nad Mohelkou opět otevřena.

Vytvořeno 22.5.2020 13:08:02 | přečteno 204x | irena.libalova
load