Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 19. října 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Den stromů; Pozvánka do kina.

Den stromů

Dětský lesní klub při rodinném klubu Motýlek srdečně zve rodiče, děti a všechny milovníky stromů a lesa na odpoledne ke Dni stromů. Těšit se můžete na cestu lesem s drobnými úkoly pro děti a v cíli - ve Skalním údolí u maringotky, na moštování jablíček a tvořivou dílničku. Start ve Sportovní ulici za koupalištěm. Akce proběhne za každého počasí v duchu hesla: "Není špatného počasí, jen špatného oblečení".


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americký dobrodružný film REVENANT: ZMRTVÝCHVSTÁNÍ. Film byl oceněný Oscarem za hlavní mužskou roli, ve které se představí Leonardo DiCaprio. Doporučená přístupnost je od 15 let. Představení se uskuteční v pátek 21. října 2016 v 19:00 hodin.

Vytvořeno 19.10.2016 15:50:13 | přečteno 449x | irena.libalova
load