Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 19. srpna 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Víkendová akce s pivovarem Rohozec; Nabídka pracovních míst.

Víkendová akce s pivovarem Rohozec.

Vážení hosté,
Hotel Arcivévoda Štěpán Vás srdečně zve na víkendovou akci s pivovarem Rohozec, která se uskuteční ve dnech 21. - 23. srpna 2015. Na sobotu jsme připravili Den pečených žeber, klobásy na grilu a jiné dobrůtky. To vše za doprovodu harmoniky. Na Vaši návštěvu se těší personál hotelu.


Nabídka pracovních míst.

Hledáme zaměstnance nebo brigádníky pro podnik Denso. Práce je vhodná pro muže i ženy. Plat od 90 Kč/hod. Volejte bezplatně 800 400 499. Všechny nabídky práce najdete na www.myvaszamestname.cz nebo volejte bezplatně 800 400 499.Vytvořeno 19.8.2015 9:11:00 | přečteno 619x | irena.libalova
load