Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 2. března a pátek 4. března 2016, 11:00 a 17:00 hodin

2. veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; O zlaté rybce.

2. veřejné zasedání ZM.

2. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se uskuteční ve středu 9. března 2016 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice v Hodkovicích nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme na Vaši účast.


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americkou animovanou rodinnou komedii HURÁ DO PRAVĚKU. Představení se uskuteční v pátek 4. března 2016v 18:00 hodin.


O zlaté rybce.

V rámci zimní pohádkové sezóny - Pohádky z košíku uvádí Hodkovické amatérské divadlo pohádku O zlaté rybce. Pořadatelé se na Vás těší v neděli 6. března 2016 v 15:00 hodin v Klubovně HADu v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. 


Vytvořeno 2.3.2016 8:51:36 | přečteno 509x | irena.libalova
load