Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 2. května a pátek 4. května 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Uzavření knihovny

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou českou komedii VĚČNĚ TVÁ NEVĚRNÁ, ve které se manželé snaží oživit svůj vztah nevěrou. Představení se uskuteční v pátek 4. května 2018 od 19:00 hodin. Doporučená přístupnost je 12 let.


Uzavření knihovny

Upozorňujeme všechny čtenáře, že Městská knihovna Hodkovice nad Mohelkou je v pondělí 7. května 2018 uzavřena.Vytvořeno 4.5.2018 13:52:46 | přečteno 223x | irena.libalova
load