Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 2. října a pátek 4. října 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Faistauerův memoriál; Podještědské divadelní slavnosti; Svoz nebezpečných složek komunálního odpadu

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na předpremiéru českého  psychologického thrilleru POSLOUCHEJ za účasti tvůrců a herců včetně hodkovického rodáka Martina Müllera. Doporučená přístupnost je od 15 let.Představení se uskuteční v pátek 4. října 2019 od 19 hodin.


Faistauerův memoriál

Lyžařský oddíl SK Hodkovice nad Mohelkou Vás zve v sobotu 5. října 2019 na 44. ročník běžeckého závodu - Lesní běh - Faistauerův memoriál, který se koná ve Skalním údolí v Hodkovicích nad Mohelkou. Start  dětských závodů začíná v 9:30 hodin, start hlavního závodu v kategoriích mužů a mužů-veteránů je naplánován na 11:30 hodin. Prezentace je možná na www.burin.cz nebo v místě závodu od 8:30 hodin.


Podještědské divadelní slavnosti

Členové divadelní společnosti Vojan z. s. Český Dub a T. J. Sokol Proseč pod Ještědem Vás srdečně zvou na již 8. ročník Podještědských divadelních slavností, které se konají v pátek 4. října 2019 v České besedě v Českém Dubu a v sobotu 5. října 2019 v sokolovně na Proseči pod Ještědem. Kompletní informace naleznete na webových stránkách www.divadelnislavnosti.cz


Svoz nebezpečných složek komunálního odpadu 

Tuto neděli 6. října 2019 proběhne svoz nebezpečných odpadů z domácností. Časový harmonogram a místa svozu najdete na webových stránkách města , v Kulturním kalendáři 10/2019 nebo na plakátech na městských vývěskách.


Vytvořeno 2.10.2019 10:49:09 | přečteno 351x | irena.libalova
load