Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 2. srpna 2017, 11:00 a 17:00 hod.

Den otevřených dveří v DPS; Jizerské trio ŠRAML

Den otevřených dveří DPS

U příležitosti 15. výročí otevření Domu s pečovatelskou službou v Hodkovicích nad Mohelkou Vás srdečně zveme 4. srpna 2017 na Den otevřených dveří a zábavné odpoledne s živou hudbou a grilováním. Zahájení akce je ve 12:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni.


Jizerské trio ŠRAML

Hospůdka U Bubáka Vás zve v pátek 4. srpna 2017 od 15:00 hodin na posezení s hudbou a tancem s hudební skupinou ŠRAML. Na Vaši návštěvu se těší personál hospůdky U Bubáka.


Vytvořeno 2.8.2017 10:56:11 | přečteno 287x | jana.mizerova
load