Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 2. září 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na nohejbalové utkání; Pozvánka do kina; Rodinný den Tenneco; Kurz angličtiny; Zahájení topné sezony; Nález korely.

Pozvánka na nohejbalové utkání.

V rámci přeboru Libereckého kraje se koná zítra 3. září 2015 od 17:00 hodin nohejbalové utkání mezi SK Hodkovice n. M. a  Lučany a v pátek 4. září 2015 od 16:30 hodin mezi SK Hodkovice n. M. a Ostašovem. Obě utkání se uskuteční na umělém povrchu u koupaliště. 

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový český úspěšný film DOMÁCÍ PÉČE s Alenou Mihulovou a Bolkem Polívkou v hlavních rolích. Představení se uskuteční v pátek 4. září 2015 v 19.00 hodin. V předsálí kina si zároveň můžete prohlédnout výstavu fotografií z letních táborů – Monroe Czechia s. r. o, Hodkovice n. M., Svišti ze skal, Motýlek a Základní škola T. G. Masaryka Hodkovice n. M. 


Rodinný den. 

Srdečně Vás zveme na Rodinný den Tenneco v sobotu 5. září 2015 od 11:00 hodin. Otevřené budou obě výrobní haly RP i CA, můžete provést rodinu místem svého pracoviště a poté se jít pobavit na Hodkovický kluzák, kde bude bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Těšit se můžete na sokolníky, kouzelníka, řadu dětských atrakcí a od 16:00 hodin vystoupí liberecká kapela Big'o band.


Kurz angličtiny.

ZŠ T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou otvírá i v letošním roce Kurz angličtiny pro dospělé. Kurz je určen středně pokročilým studentům a zahrnuje 60 vyučovacích hodin ve 30 dvouhodinových lekcích. Cena kurzu je 2700 Kč. Zahájení výuky je ve středu 9. září 2015 v 17:15 v učebně J1 v základní škole. Přihlášky a informace: alena.banghova@seznam.cz a zshodkovice@zshodkovice.cz.


Zahájení topné sezony.

Teplo Hodkovice nad Mohelkou oznamuje, že dne 1. září byla zahájena dle vyhlášky topná sezona. Na sídlišti Podlesí bude v pondělí 7. září 2015 natlakována otopná soustava v jednotlivých budovách a připravena k automatickému provozu. Žádáme obyvatele sídliště, aby si otevřeli regulační ventily na radiátorech do provozního stavu a v horních patrech odvzdušnili topení. Děkujeme za spolupráci. 


Nález korely.

Oznamujeme občanům, že v sobotu byla nalezena korela. Majitel se může přihlásit na tel. č. 728 470 487 nebo na městském úřadu.


Vytvořeno 2.9.2015 14:47:12 | přečteno 617x | irena.libalova
load