Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 20. a pátek 22. června 2018, 11:00 a 17:00 hod.

Pozvánka do kina, Nohejbalové utkání, Žádost o pomoc

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou a restaurace KáDéčko zve milovníky letního kina na terasu KáDéčka na první letní promítání. Přijďte se pobavit u americké komedie POBŘEŽNÍ HLÍDKA v pátek 22. června 2018 po setmění. Vstup zdarma -představení sponzoruje firma JUSTR s. r. o. V případě nepříznivého počasí se představení uskuteční v KáDéčku v salonku.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve také malé i velké diváky na britskou animovanou pohádku PRAČLOVĚK. Představení se uskuteční ve středu 27.června 2018 od 10:00 hodin.


Nohejbalové utkání

Nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje SK Hodkovice - Příšovice se koná v pátek 22. června 2018 od 17:00 hodin na antukových kurtech na kluzišti.


Žádost o pomoc

Žádáme občany o pomoc - v sobotu 16. června 2018 dopoledne při jízdě na handbiku (kole ovládaném pomocí rukou)  Mánesovou ulicí spadl batoh šedočerné barvy s cyklistickými potřebami. Prosíme případného poctivého nálezce, ať batoh odevzdá na MěÚ Hodkovice nad Mohelkou. Děkujeme.Vytvořeno 20.6.2018 10:58:13 | přečteno 240x | jana.mizerova
load