Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 20. a pátek 22. května 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Ztratil se pes; Pozvánka do kina; Memoriál Vladimíra Linky; Sběr papíru v ZŠ.

Ztratil se pes.

Prosíme občany o pomoc. Dnes se ztratil pes - jorkšírský teriér většího vrůstu, starší, neslyšící. Informace prosíme na tel. č. 607 888 648. Děkujeme.


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na francouzskou dobrodružnou komedii PO STOPÁCH MARSUPILAMIHO o pátrání po mýtickém zvířátku s dlouhým ocasem. Film plný ztřeštěných nápadů  pobaví všechny diváky od 12 let. Představení se uskuteční v pátek 22. května 2015 od 19.00 hodin.


Memoriál Vladimíra Linky.

Sbor dobrovolných hasičů Hodkovice nad Mohelkou pořádá v sobotu 23. května 2015 16. ročník  Memoriálu Vladimíra Linky. Start 1. hlídky je v 9:00 hodin. V průběhu dne je připraveno občerstvení a posezení s příjemnou hudbou skupin HURAŠ BAND a KRAKATIT. Všichni jste srdečně zváni. 


Sběr papíru v ZŠ.

Základní škola T. G. M. Hodkovice nad Mohelkou pořádá v týdnu od 25. do 29. května 2015 SBĚR PAPÍRU. Papír bude vybírán za školou u školní jídelny, a to v pondělí, ve středu a v pátek od 7:00 do 8:00 hodin a v úterý a ve čtvrtek od 7:00 do 8:00 hodin a od 15:00 do 17:00 hodin. Karton bude vybírán samostatně, v krabici nebo svázán, musí být oddělen od ostatního papíru. V uvedené dny můžete nosit také plastová víčka od PET lahví - limo, mléka, aviváží, tekutých prostředků, která budou předána na akci "Sbírka pro Aličku z Hodkovic nad Mohelkou".


Vytvořeno 20.5.2015 15:19:16 | přečteno 628x | irena.libalova
load