Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 20. března 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Den otevřených dveří ZŠ; 2 veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina

Den otevřených dveří ZŠ

Základní škola T. G. Masaryka v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá dnes od 14:00 do 16:00 hodin Den otevřených dveří, na který zve všechny zájemce z Hodkovic nad Mohelkou a okolí. Školou Vás provedou členové žákovského parlamentu. Na Vaši návštěvu se těší žáci a učitelé ZŠ.


2. veřejné zasedání ZM

2. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná dnes od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny příznivce britské skupiny Queen na nejúspěšnější film současné filmové sezóny BOHEMIAN RHAPSODY. Představení se uskuteční v pátek 22. března 2019 v 19:00 hodin.

Vytvořeno 20.3.2019 8:29:19 | přečteno 236x | irena.libalova
load