Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 20. ledna a pátek 22. ledna 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Zahájení bruslení; Pozvánka do kina; Maškarní karneval na ledě; O třech prasátkách; Výroční schůze SRPH; Veřejné zasedání zastupitelstva města.

Zahájení bruslení.

Hokejový oddíl SK Hodkovice nad Mohelkou oznamuje občanům, že v pátek 22. ledna 2016 ve 14:00 hodin bude zahájeno veřejné bruslení na kluzišti v Hodkovicích nad Mohelkou. Všichni jste srdečně zváni, přijďte si zasportovat.


Pozvánka do kina. 

Městské kino Hodkovice nad Mohelkou zve všechny diváky na francouzskou animovanou pohádku Pírkovo dobrodružství o ptačím sirotkovi, který se sám vydá na cestu na jih Afriky. Představení se uskuteční v pátek 22. ledna 2016 v 18:00 hodin.


Maškarní karneval na ledě.

HC Artur Čambuzy Vás srdečně zve tuto sobotu 23. ledna 2016 od 13:30 hodin na Maškarní karneval na ledě. Součástí karnevalu bude prodej zimního bazarového sportovního oblečení. 


O třech prasátkách.

V rámci Zimní pohádkové sezony HADu zahraje  Divadlo na kliku rozvernou pohádku o jednom zlém vlku a třech zvědavých prasátkách. Představení se uskuteční v neděli 24. ledna 2016 v 15:00 hodin v Klubovně HADu v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. 


Pozvánka na výroční schůzi.

Sdružení rodáků a přátel Hodkovic srdečně zve členy i nečleny, mladé i dříve narozené na veřejnou výroční schůzi v pondělí 25. ledna 2016 od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Po skončení schůze asi v 18:45 hodin začně přednáška MUDr. Zdeňka Jodase na téma "Mlýny na Mohelce". Na závěr bude možné zakoupit knihu "Mlýny na Mohelce" za 800 Kč.


Veřejné zasedání ZM.

1. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná v obřadní síni Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou ve středu 27. ledna 2016 od 18:00 hodin. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města.

Vytvořeno 20.1.2016 12:48:49 | přečteno 430x | irena.libalova
load