Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 20. února a pátek 22. února 2019, 11:00 a 17:00 hodin

1. mimořádné veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Pruhované pohádky; Pozvánka na přednášku; Obchod s ovocem a zeleninou na náměstí

1. mimořádné veřejné zasedání ZM

1. mimořádné veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná v pondělí 25. února 2019 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Hlavním bodem programu je záměr "Výstavby obchodního areálu Hodkovice nad Mohelkou". Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na novou ruskou animovanou pohádku Ovečky a vlci: Veliká bitva. Představení se uskuteční v pátek 22.února 2019 v 17:30 hodin.


Pruhované pohádky

V neděli 24. února 2019 od 15:00 hodin jste srdečně zváni se svými dětmi do klubovny Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou na Pruhované pohádky. A kdo přijde v pruhovaném tričku jako námořník, odměna ho nemine.


Pozvánka na přednášku

Horolezecký oddíl Hodkovice nad Mohelkou Vás srdečně zve na přednášku Petra Placheckého Severní stěna Eigeru 1976. V úterý 26. února 2019 od 18:00 hodin do hotelu Arcivévoda Štěpán na našem náměstí.


Obchod s ovocem a zeleninou

Obchod s ovocem, zeleninou a dalšími zdravými dobrotami na náměstí je znovu otevřen, a to od pondělí do pátku od 7:00 do 17:00 hodin a v sobotu do 12:00 hodin. Těšit se můžete na velký výběr čerstvé zeleniny, šťavnatého ovoce, výborného pečiva, bezlepkových potravin a na dobroty pro diabetiky. Pochutnat si zde můžete také na výborné Vilémově kávě, ze které Vám rádi připravíme espresso, laté nebo capuccino. Při nákupu nad 300 Kč dostanete kávu zdarma. Přijďte se podívat do obchůdku s ovocem a zeleninou a udělejte něco pro své zdraví.
Vytvořeno 20.2.2019 15:22:29 | přečteno 316x | irena.libalova
load