Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 20. září 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina

Veřejné zasedání zastupitelstva města

6. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se uskuteční dnes od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na vývěskách a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast. 


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny příznivce tvůrčí dvojice Jarchovský-Hřebejk na první díl trilogie Zahradnictví: Rodinný přítel. Celá série zachycuje příběhy tří českých rodin. Děj první části se odehrává ve 40. letech 20. století za německé okupace. Představení se uskuteční v pátek 22. září 2017 v 19:00 hodin.


Vytvořeno 20.9.2017 17:11:01 | přečteno 271x | irena.libalova
load