Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 21. června a pátek 23. června 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Letní kino v KáDéčku; Jizerské trio ŠRAML U Bubáka; Nohejbalové utkání; Hodkovičtí pardálové 2017

Letní kino v KáDéčku

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou a KáDéčko Hodkovice nad Mohelkou zvou všechny zájemce na terasu KáDéčka na první letní promítání. Na základě diváckého hlasování uvedeme českou komedii z roku 1969 ECCE HOMO HOMOLKA o obyčejné neděli v rodině českého taxikáře. Promítání se uskuteční v sobotu 24. června 2017 od 21.30 hod. na terase Kulturního domu, v případě nepříznivého počasí v sále Kulturního domu. Původní termín, který byl stanovený na středu 21.června, se ruší. V ceně vstupného, které činí 80,- Kč, jsou zahrnuty nápoje zdarma v hodnotě 50,- Kč. Jídlo je možné si objednat do 22.30 hodin. Těšíme se na Vaši účast.


Jizerské trio ŠRAML U Bubáka

Hospůdka U Bubáka Vás zve v pátek 23. června 2017 od 15:00 hodin na posezení i s tancem s hudební skupinou Jizerské trio ŠRAML. Na Vaši návštěvu se těší personál hospůdky U Bubáka.


Nohejbalové utkání

Další nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje tentokrát mezi SK Hodkovice nad Mohelkou a NO Lučany se koná v pátek 23. června 2017 od 17:00 hodin na antukových kurtech na kluzišti. Během zápasu prodej opékaných buřtů. Srdečně zvou pořadatelé.


Hodkovičtí pardálové 2017

V sobotu 24. června 2017 se uskuteční již VII. ročník fotbalového utkání Hodkovických pardálů (35 - 100 let). Výkop v 17:00 hodin na hlavním fotbalovém hřišti. Občerstvení je zajištěno. Všichni fandové fotbalového zápasu jsou srdečně zváni. 

Vytvořeno 21.6.2017 10:46:14 | přečteno 349x | irena.libalova
load