Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 21. prosince 2011, 14:30 hodin

Prodej vánočních kaprů. Uzavření sběrného dvoru v Pelíkovické ulici. Uzavření gynekologické ordinace.

Prodej vánoční kaprů

ZO Českého rybářského svazu Hodkovice nad Mohelkou upozorňuje občany, že prodej vánočních kaprů kaprů probíhá dnes do 17:00 hodin a zítra od 8:00 hodin v rybářském domku v Hodkovicích nad Mohelkou.


Uzavření sběrného dvoru v Pelíkovické ulici a změna otevírací od ledna 2012

Upozorňujeme občany, že sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude až do konce roku uzavřen z důvodu čerpání dovolené. Od 5. ledna 2012 bude provoz sběrného dvoru v Pelíkovické ulici omezen z technických důvodů pouze na soboty od 9:00 do 12:00 hodin. Děkujeme za pochopení.


Uzavření gynekologické ordinace

MUDr. Jan Aulehle oznamuje svým pacientkám, že gynekologická ordinace v Hodkovicích nad Mohelkou bude ve středu 28. prosince 2011 uzavřena. Akutní případy ošetří v Liberci.

Vytvořeno 21.12.2011 14:34:31 | přečteno 1676x | irena.libalova
load