Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 21. října a pátek 23. října 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Marie zpívá Edith Piaf.

Po čtyřleté odmlce opět zazpívá v hotelu Arcivévoda Štěpán liberecká interpretka francouzských šansonů Marie za doprovodu Miloše Hladíka. Přijďte si poslechnout písně legendární Edith Piaf ve čtvrtek 22. října 2015 v 19:00 hodin. Vstupné je 90 Kč a vstupenky budou k zakoupení na místě před vystoupením. Všichni jste srdečně zváni. 


Filmová noc v KáDéčku.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na malý filmový festival  FILMOVÁ NOC V KÁDÉČKU. Na základě diváckého hlasování byly vybrány filmy: HANEBNÝ PANCHARTI Quentina Tarantina, STOLETÝ STAŘÍK, KTERÝ VYLEZL Z OKNA A ZMIZEL – film patří k divácky nejúspěšnějším filmům v loňském roce - a španělský erotický snímek z roku 2008 DENÍK NYMFOMANKY. Přijďte se pobavit do KáDéčka v Hodkovicích nad Mohelkou v sobotu 24. října 2015 v 19:00 hodin. Projekce bude zahájena od 20.00 hodin v sále kulturního domu. Vstupné je 100 Kč. Během promítání si můžete zakoupit speciální filmové pizzy a jiné občerstvení.Vytvořeno 21.10.2015 14:38:54 | přečteno 535x | irena.libalova
load