Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 21. srpna a pátek 23. srpna 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Uzavření sběrného dvora; Západ slunce na Buříně; Dovolená MUDr. Laurinová; Nový provozovatel zubní ordinace

Uzavření sběrného dvora

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude ve čtvrtek 22. a v sobotu 24. srpna 2019 uzavřen. Děkujeme za pochopení!


Západ slunce na Buříně

Lyžařský oddíl Vás zve v sobotu 24. srpna 2019 od 18:30 hodin na pozdně prázdninovou akci Západ slunce z chaty na Buříně. Jedná se o pohodové posezení u chaty na Buříně spojené s pozorováním západu slunce, který nastane ve 20:02 hodin. Rádi přivítáme nejen členy oddílu a příznivce lyžování, ale i všechny ostatní, kteří se chtějí podívat, jaký je z našeho kopce výhled do blízkého i vzdálenějšího okolí. Akce bude spojena s opékáním buřtů a posezením u ohně. 


Dovolená MUDr. Laurinová

Ve dnech 29. srpna - 6. září 2019 bude čerpat dovolenou MUDr. Laurinová. Ve dnech 29. a 30. srpna 2019 zastupuje MUDr. Srna, Hodkovice nad Mohelkou a od 2. do 6. září 2019 MUDr. Grossová, Český Dub. MUDr. Laurinová velmi laskavě prosí své pacienty, aby využívali zastupující lékaře pouze v akutních situacích. Dále prosí, aby byly recepty na chronicky užívanou medikaci, inkontinenční pomůcky, předem plánované sanitky ke specialistům apod. včas zařízeny v její ordinaci. Zastupující praktický lékař též nevystavuje výpis z zdravotnické dokumentace. 


Nový provozovatel zubní ordinace

Novým provozovatelem zubní ordinace v Hodkovicích nad Mohelkou bude společnost JaMa Medical s. r. o. - MUDr. Jan Macko. V současné době je již možné objednat se na lékařské vyšetření do hodkovické ordinace prostřednictvím zavedené zubní ordinace v Turnově na telefonu č. 481 324 525. Zahájení provozu zubní ordinace v Hodkovicích n. M. je plánováno na září 2019.     


Vytvořeno 21.8.2019 12:48:02 | přečteno 728x | irena.libalova
load