Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 21. září 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Rocková zábavy - KáDéčko

Pozvánka na veřejné zasedání ZM

6. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná dnes ve středu 21. září 2016 od 18:00 hodin v obřadní místnosti radnice. Program zasedání najdete na webových stránkách města a na výlepových plochách ve městě. Těšíme se na Vaši účast.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny příznivce tvůrčí skupiny dvojice Jarchovský – Hřebejk na nový český film UČITELKA. Příběh z 80. let, který je založen na skutečné události, vypráví o učitelce, která prostřednictvím svých žáků ovlivňuje rodiče s cílem osobního zisku. Představení se uskuteční v pátek 23. září 2016 v 19:00 hodin.


Rocková zábava - KáDéčko

KáDéčko Bar & Grill Vás zve tuto sobotu 24. 9. 2016 na rockovou zábavu. Jako hlavní host vystoupí skupina Komunal. Vstupenky jsou již v předprodeji v restauraci KáDéčka. Prvních 100 návštěvníků si bude moci vychutnat americký hot dog zdarma.

Vytvořeno 21.9.2016 12:59:35 | přečteno 379x | irena.libalova
load