Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 22. a pátek 24. srpna 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do letního kina; Západ slunce z chaty na Buříně

Pozvánka do letního kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na zahradu KáDéčka na letní promítání úspěšného amerického filmu NEJVĚTŠÍ SHOWMAN. Snímek, postavený na dokonalých muzikálových scénách, je vyprávěním o muži, který dokázal s prázdnou kapsou, ale s hlavou pnou nápadů vybudovat úžasnou varietní show, která se stala celosvětovou senzací.
Promítání se uskuteční na zahradě KáDéčka v pátek 24. srpna 2018 po setmění. Vstup  je ZDARMA – představení spolufinancuje firma JUSTR s. r. o.


Západ slunce z chaty na Buříně

Lyžařský oddíl Vás zve v sobotu 25. sprna 2018 od 18:30 hodin na pozdně prázdninovou akci Západ slunce z chaty na Buříně. Jedná se o pohodové podvečerní posezení u chaty na Buříně spojené s pozorováním západu slunce, který nastane v 19:59. Rádi přivítáme nejen členy oddílu a příznivce lyžování, ale i všechny ostatní, kteří se chtějí podívat, jaký je z našeho kopce výhled do blízkého i vzdálenějšího okolí. Akce bude spojena s opékáním buřtů a posezením u ohně.


Vytvořeno 22.8.2018 14:31:51 | přečteno 268x | irena.libalova
load