Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 22. března a pátek 24. března 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Dočasné uzavření ordinace - MUDr. Srna; Pozvánka do kina a vernisáž výstavy

Dočasné uzavření ordinace - MUDr. Srna

MUDr. Jiří Srna oznamuje svým pacientům, že jeho ordinace bude v době od 28. března 2017 do cca 10. dubna 2017 dočasně uzavřena. V době nepřítomnosti zastupuje MUDr. Jan Adamec, Jablonec nad Nisou.  


Pozvánka do kina a vernisáž výstavy

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na francouzský dokument PŘÍBĚH LESA. Film byl natočený nejmodernější technikou, tvůrci dokonce žili v lese se sledovanými divokými zvířaty, a podařilo se jim tak zachytit unikátní záběry zvířat žijících ve středoevropských lesích. Představení se uskuteční v pátek 24. března 2017 v 19:00 hodin.

Před představením, od 18:00 hodin,  proběhne v předsálí kina vernisáž výstavy malířů Jany Nosálové a Ladislava Říhy pod názvem TAK TADY JSOU, HRDINOVÉ NAŠEHO MLÁDÍ…. Obrazy jsou věnované 55. výročí natočení první mayovky. Připraveno je i malé občerstvení. Všechny srdečně zveme.

Vytvořeno 22.3.2017 10:46:16 | přečteno 490x | irena.libalova
load