Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 22. července 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Motýlí mejdan; Memoriál Karla Stoklasy; Odstávka teplé vody; Odstávka elektrické energie; Dovolená zubní ordinace; Dovolená MUDr. Aulehle; Dovolená veterinární ambulance pro malá zvířata

Motýlí mejdan

Benefiční koncert pro Rodinný klub Motýlek se koná v sobotu 25. července 2020 od 16:00 do 23:00 hodin na hodkovickém náměstí. Čeká Vás spousta zábavy pro děti, kvalitní hudební menu a také benefiční běh pro celou rodinu. Těší se na Vás tým Rodinného klubu Motýlek!


Memoriál Karla Stoklasy

19. ročník nočního nohejbalového turnaje trojic Memoriál Karla Stoklasy se uskuteční v sobotu 25. července 2020 od 15:00 hodin na tenisových kurtech na kluzišti. Během turnaje je zajištěno občerstvení.  Pořadatelé se těší na Vaši účast!


Odstávka teplé vody

TEPLO HODKOVICE n. M. spol. s r. o. oznamuje obyvatelům sídliště Podlesí a činžovních domů v Mánesově ulici, že ve dnech 22. – 23. července 2020 (středa a čtvrtek) bude z technických důvodů přerušena dodávka teplé vody. Děkujeme za pochopení. 


Odstávka elektrické energie 

ČEZ Distribuce, a. s. oznamuje, že v pátek 24. července 2020 od 7:30 do 10:00 hodin proběhne plánovaná odstávka elektrické energie v Pelíkovické ulici v Hodkovicích nad Mohelkou. Více informací na webových stránkách města - úřední deska. 


Dovolená zubní ordinace

Zubní ordinace v Hodkovicích nad Mohelkou bude v době od 24. července do 9. srpna 2020 uzavřena z důvodu dovolené.


Dovolená MUDr. Jan Aulehle

Gynekologická ordinace MUDr. Jana Aulehle v Hodkovicích nad Mohelkou bude od 27. července do 7. srpna 2020 uzavřena z důvodu dovolené.


Dovolená veterinární ambulance pro malá zvířata

Veterinární ambulance pro malá zvířata v Hodkovicích nad Mohelkou oznamuje, že bude uzavřena od středy 22. července do středy 5. srpna 2020 z důvodu čerpání dovolené. Informace o nonstop pohotovosti pro malá zvířata najdete na webových stránkách www.veterina-hodkovice.cz i na plotě u ordinace. Děkujeme za pochopení.

Vytvořeno 22.7.2020 10:53:21 | přečteno 158x | irena.libalova
load