Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 22. června 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Hodkovické léto her a zábavy; Pozvánka do kina.

Hodkovické léto her a zábavy

Oznamujeme občanům, že Hodkovické léto her a zábavy začíná. Dnes ve středu 22. června 2016 od 17:00 hodin Den otevřených dveří u hasičů v Hodkovicích nad Mohelkou. Přijďte si prohlédnout hasičskou techniku zblízka.


Pozvánka do kina

Městské kino Hodkovice nad Mohelkou zve hlavně maminky s malými dětmi na dopolední promítání nové české pohádky ŘACHANDA. Film promítáme v pondělí 27. června 2016 od 8:15 a od 10:15 hodin. Jedná se o školní představení přístupná veřejnosti. Vstupné 50 Kč.

Vytvořeno 22.6.2016 23:24:41 | přečteno 351x | irena.libalova
load