Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 22. dubna a pátek 24. dubna 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Znovuotevření Restaurace Pod Kostelem.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na španělskou animovanou pohádku JUSTIN: JAK SE STÁT RYTÍŘEM. Film vypráví o malém chlapci, který se navzdory otcovým představám rozhodne stát rytířem. Představení se uskuteční v pátek 24. dubna 2015. Upozorňujeme na změnu začátku představení, film uvádíme již od 18:00 hodin.


Znovuotevření Restaurace Pod Kostelem.

Upozorňujeme občany, že byla znovu otevřena Restaurace Pod Kostelem. Otevírací doba je od pondělí do neděle od 10:00 do 22:00 hodin. Restaurace nabízí polední menu i minutkový jídelníček. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.

Vytvořeno 22.4.2015 8:29:04 | přečteno 555x | irena.libalova
load