Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 22. ledna 2020, 11.00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Dvanáct měsíčků; Dovolená MUDr. J. Aulehle

Veřejné zasedání ZM

1. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná dnes 22. ledna 2020 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny milovníky rychlých aut a dobrodružství na další pokračování americké filmové série Rychle a zběsile, tentokrát pod názvem Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw. Představení se uskuteční v pátek 24. ledna 2019 v 19:00 hodin.


Dvanáct měsíčků

V rámci ZiPS 2019/2020 zahraje v neděli 26. ledna 2020 divadlo Spojáček z Liberce pohádku Dvanáct měsíčků. Začátek představení je v 15:00 hodin v klubovně Monroe v 1. patře Kulturního domu v Hodkovicích nad Mohelkou.

Dovolená MUDr. J. Aulehle

Gynekologická ordinace MUDr. J. Aulehle bude v týdnu od 27. do 31. ledna 2020 uzavřena z důvodu dovolené. 
Vytvořeno 22.1.2020 9:41:12 | přečteno 214x | irena.libalova
load